• Обновено
Freeshipping совршен 38*25мм Стакло меур свет & бронзена круна база &6mm капа&70cm ѓердан Поставено стаклено шише ампули pendant DIY

Freeshipping совршен 38*25мм Стакло меур свет & бронзена круна база &6mm капа&70cm ѓердан Поставено стаклено шише ампули pendant DIY

Rating 
DEN 959.52

Залиха
Во магацинот.


Производот треба да се DIY
Не вклучуваат соочи внатре
Слободен брод!!! 20set УБАВО 16*4mm(отворање) стакло меур &првенство и Уво кука Стакло топката покрие шише шишенцето pendant накит US$ 19.99 /многу
20 парчиња / многу
Слободен брод!!!популарната златна 20*5mm(отворање) стакло меур & 6mm капа & Earing кука поставите DIY Стакло покрие шишенцето pendant накит наоѓање US$ 68.99 /многу
100 ја поставува / многу
Freeshipping 30*20mm Стакло свет & чипка база& 6mm сребрена капа конектор &70cm ѓердан Поставите DIY Стакло Шишенцето топката покрие pendant US$ 25.99 /многу
20 групи / многу
Freeshipping 20*12mm Стакло свет & сребрена чипка база& 6mm капа конектор &70cm ѓердан Поставите DIY Стакло Шишенцето Шише Накит US$ 21.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод!!! убаво 20sets/многу 20*12mm(отворање) стакло свет & Сребрена база поставено стакло меур шишенцето pendant накит наоди US$ 21.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод!!! совршен 50sets/многу половина 15mm(отворање) стакло свет & бронзен прстен база поставите DIY стакло меур шишенцето pendant стаклено шише US$ 45.88 /многу
20 групи / многу
Слободен брод!!! Добро 20sets/многу 25*15mm(отворање) стакло свет & Сребрена база поставена стаклена купола меур шишенцето pendant стаклено шише US$ 21.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод!!! Моден топла 20set/многу рамни 28*18mm капка стакло свет меур со сребрена капа поставите DIY (стаклено шише/ шишенцето pendant ) САД$ 20.99 /многу
20 групи / многу
Продажба Слободни брод!!! НОВИ 20sets/многу 15mm половина чаша свет&бронза база&6mm капа бронзени наоди поставено стакло меур DIY шишенцето pendant US$ 19.99 /многу
20 групи / многу
New0 Бесплатен превозот Стакло Свет &Капа Поставување Поставување DIY Стакло Шишенцето Pendant за Neckalce (изберете бојата што сакате) стаклена купола US$ 24.99 /многу
20 парчиња / многу
Продажба Слободни брод!!! НОВИ 20sets/многу 25*15mm стакло свет со антички бронза база на наодите поставено стакло меур DIY шишенцето pendant US$ 17.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод!! 20sets/многу сребрена боја 20mm стаклена купола свет & pendant база set & ѓердан стакло шишенцето pendant стакло покрие US$ 16.88 /многу
20 групи / многу
Слободен брод! 20sets/многу Шарм 20*20mm цвет Стакло Меур & set Ring( не ги вклучуваат додатен) стакло свет шишенцето pendant US$ 26.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод! 20sets/многу 24mm semidome Стакло Свет & set Ring DIY стакло шишенцето pendant накит сетови pendant US$ 27.43 /многу
20 групи / многу
25мм Стакло Свет Шишенцето со Две Дупка на Секоја Страна&Цвет Монистра Капа &Око Pin DIY Стакло Шишенцето Pendant Накит Pendant Нови САД$ 23.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод! 20sets/многу 16*4mm Круг Стакло Меур & set Ring DIY стакло шишенцето pendant накит наоди US$ 23.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод! 50sets/многу semidome Стакло Меур & set Ring 20mm DIY накит сетови pendant стакло свет US$ 56.29 /многу
50 групи / многу
Слободен брод! 20sets/многу овална Стакло Меур & set Ring (20*30мм/16*22mm да го изберете) DIY стакло шишенцето pendant накит наоди US$ 25.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
HAEQIS
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
14032708
Големина:
38*25mm
Име:
DIY стакло pendant
број:
14032108
Сет:
една чаша меур & поставување на база на&капа&ѓердан
Количина:
20sets/многу
карактеристики:
совршен
Капа:
бронза
is_customized:
Yes

Најдобри понуди