• Обновено
бесплатен превозот >>>>>огромен Боја ААА 15-25мм јужна море барок бисер ѓердани 18 ИНЧИ

бесплатен превозот >>>>>огромен Боја ААА 15-25мм јужна море барок бисер ѓердани 18 ИНЧИ

Rating 
DEN 4826.00
DEN 6032.64
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте во мојата продавница!!!
Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, дава висок сјај да изгледаат исто како јужна море гигант бисери со супериорен сјај и површина квалитет. Школка бисери не се вистински бисери. Тие се направени од школка на остриги.
Превозот
-Може да се Меша различни елементи заедно;
- Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail. превозот времето е 12-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата.
-Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот од DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Повратни информации
- Доколку сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
- Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
-Враќање/Поврат Политика-
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете.
Процес :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.com's центарот за пораки.
Чекор 2) Обезбеди детали за проблемот што го имаат.
Чекор 3) се Врати на точка за размена или наплата.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Половина на враќање превозот на трошоците се на одговорност на купувачот

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Долго
Метали Тип:
Сребро.
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди