• Обновено
CiNily Создадени Портокал Оган Опал Кубни Циркони Сребро Позлатен трговија на Големо Паун за Жените Накит Pendant 2 1/8 OD2948

CiNily Создадени Портокал Оган Опал Кубни Циркони Сребро Позлатен трговија на Големо Паун за Жените Накит Pendant 2 1/8 OD2948

Rating 
DEN 614.00
DEN 959.52
-36 %

Залиха
Во магацинот.


Бренд : Ci Nily
Метал : Сребро Позлатен
Главниот Камен & Големина На :
Создадени Портокал Оган Опал 14x3mm(Max)
Додаток Камен & Големина : Кубни Циркони 1mm
Pendant Должина : 2 1/8"
Pendant Ширина : 25mm
Тежина : 10.59 g
Количина : 1 Buc Pendant
Конверзија : 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mm
Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата. подолу е проценет испорака брзина за вашиот референца. ви благодариме!
Испорака Начин и Време на Испорака за Следење Сајт Кина Пост Воздух Mail 20-45 дена www.17track.net/en/ e Packet 8-25 дена www.17track.net/en/ Aliexpress Стандард Превозот 20-60 дена http : //global.cainiao.com/ EMS 5-15 дена www.ems.com.cn DHL 3-8 дена www.dhl.com Fed Ex 3-8 дена www.fedex.com Aramex 3-8 дена www.aramex.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.ups.com
Ако вашата нарачка надминува чини $ 200, ние ќе ви даде бесплатно International Express превозот услуга. (освен далечна земја)
За било која причина не Ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас wihtin 15 дена по приемот, да ги задржи на производи во оригинална состојба, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи. Квалитетот Проблем, Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит. Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме направете фотографија и контакт со 15 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или рефундирање на вашата исплата. Превозот Проблем, Ако не го примите пакетот во вкупно 60 дена откако ќе се испрати, ние може да го препрати или целосна наплата на пари за вас. За било која причина, не сте satisyied со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да остави лоша повратни информации или отворен спор , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние се гордееме на надвор одлична услуга и ќе направи сè што може да го реши секој проблем може да имате.
Почнавме нашите модни накит бизнис со Светот дилери од 2009 година,
и имаат акумулирано многу искуство во ова поле.
Најголемиот подготвени акции на модата накит во светот. Професионални накит консултанти само еден е-мејл далеку. Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит. Тука ние постојано се обезбеди висок квалитет на накит уште со фер цени. Добредојдовте на Ci Nily Официјалната Продавница, квалитет мода носат, тоа е достоен за вашата колекција!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CiNily
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
OD2948
Функција:
моден накит
Компатибилност:
моден накит
Гем Боја:
Портокал
Камен & Големина:
Портокал Оган Опал 14x3mm(Макс); Кубни Циркони 3mmx3pcs
Pendant Должина :
2 1/8
Количина:
1 Buc Pendant
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел, Олово, Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Најдобри понуди