• Обновено
Слободен брод! 50sets/многу 25мм semidome Стакло Свет Меур & set Ring DIY стакло шишенцето pendant стакло покрие pendant

Слободен брод! 50sets/многу 25мм semidome Стакло Свет Меур & set Ring DIY стакло шишенцето pendant стакло покрие pendant

Rating 
DEN 1722.24

Залиха
Во магацинот.


Ве молиме изберете боја на прстен, имаме злато, сребро и бронза.Ако немате некоја порака, ние испрати еден сребрена на стандардно
Овој производ не содржи во внатрешноста на додатоци
DIY треба лепак
Freeshipping 50set 25*18mm Стакло свет & бронза круг база& 6mm капа Поставите DIY стаклено шише шишенцето pendant DIY стакло покрие US$ 44.88 /многу
50 групи / многу
Слободен брод!! Моден 50sets/многу бронза 15mm половина чаша свет &круна база & капа поставено стакло шишенцето pendant стакло меур US$ 39.99 /многу
50 групи / многу
Слободен брод!! убаво 50sets/многу бронза 25/20/15mm половина чаша свет &круна база & капа поставено стакло шишенцето pendant стакло меур US$ 39.99 /многу
50 групи / многу
Слободен брод!!! Моден 20sets/многу 16mm стакло свет & бронза earring база поставено стакло покрие pendant DIY Стаклено шише шишенцето накит US$ 18.88 /многу
20 групи / многу
Слободен брод! 20sets/број 18*24mm правоаголник Стакло Меур & set Ring (цената не вклучува додатен) стакло свет шишенцето pendant US$ 27.99 /многу
20 групи / многу
Freeshipping 20mm Стакло Меур Шишенцето Две Дупка се Отвори&Цвет Монистра Капа &Око Pin и Уво кука Поставите DIY Стакло Шишенцето Pendant Накит поставите US$ 27.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод! 20sets/многу 16*4mm Круг Стакло Меур & set Ring DIY стакло шишенцето pendant Испраќање на шармот на прстите US$ 23.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод! 20sets/многу 20*20mm цвет Стакло Меур & set Ring DIY стакло шишенцето pendant накит наоди US$ 27.49 /многу
20 групи / многу
Слободен Брод! *поставете* 20sets/многу 20mm (6mm отворање) Стакло свет & 10мм прстен база поставено стаклено шише ампули pendant DIY US$ 21.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод!!! шарм 50sets/многу 30*20mm(отворање) стакло свет & Сребрена база поставено стакло меур шишенцето pendant стаклено шише US$ 49.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод!!! прекрасна 20sets/многу половина 15mm(отворање) стакло свет & бронзен прстен база поставите DIY стакло меур шишенцето pendant стаклено шише US$ 21.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод!!!Убаво 50sets/многу 25*15mm(отворање) стакло свет & Сребрена база поставена стаклена купола меур шишенцето pendant стаклено шише US$ 45.99 /многу
50 групи / многу
Слободен брод! 20sets/многу 24mm semidome Стакло Свет & set Ring DIY стакло шишенцето pendant накит сетови pendant US$ 27.43 /многу
20 групи / многу
Слободен брод! 20sets/многу 18mm плоштадот Стакло Меур & set Ring (цената не вклучува додатен) стакло свет шишенцето pendant US$ 24.83 /многу
20 групи / многу
Слободен брод! 20sets/многу 20mm плоштадот Стакло Меур & set Ring (цената не вклучува додатен) стакло свет шишенцето pendant US$ 26.38 /многу
20 групи / многу
Слободен брод! 20sets/многу Убаво 20*28mm Rhombus Стакло Меур & set Ring( не ги вклучуваат додатен) стакло свет шишенцето pendant US$ 27.99 /многу
20 групи / многу
Кога ќе се купи микс цел, ве молиме да користите количката!!
Повратни информации
Кога ќе го Добиете на стоки,Ако не сте задоволни,, се надевам, ќе може да ни даде пет-ѕвезда повратни информации
Ако постојат проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,Ние ќе се реши за вас
превозот
1).

Основни карактеристики

Метална боја:
злато, slver, бронза
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Пол:
Девојки
Бренд Име:
HAEQIS
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
14032503
големина на свет:
25*25mm
број:
14032503
Сет:
една чаша &еден Прстен
Количина:
50sets/многу
карактеристики:
Убаво
Боја на прстен база:
досадна сребро, злато, бронза,pls остави порака која боја ти треба
забелешка:
тие не се готовиот производ,треба да се користи лепило за diy со себе
is_customized:
Yes

Најдобри понуди