• Обновено
Моден Зелена Aventurine камен природен камен крст привезоци Шарм крстот ѓердан одговара накит одлуки 12pcs/многу

Моден Зелена Aventurine камен природен камен крст привезоци Шарм крстот ѓердан одговара накит одлуки 12pcs/многу

Rating 
DEN 431.52

Залиха
Во магацинот.


Моден Зелена Aventurine камен природен камен крст привезоци Шарм крстот ѓердан одговара накит одлуки 12pcs/многу
Камен Големина : 18mm*25мм*5mm
Боја : како на сликата
Материјал : Природен камен
MOQ : 12 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Благодарение на вас за нашата поддршка!!!
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
Cross921

Најдобри понуди