• Обновено
МОДЕН 18 11-10 MM ЈУЖНА МОРЕ ПРИРОДНИ Бел БИСЕР ЃЕРДАНИ

МОДЕН 18 11-10 MM ЈУЖНА МОРЕ ПРИРОДНИ Бел БИСЕР ЃЕРДАНИ

Rating 
DEN 912.00
DEN 959.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
LUKENI
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
AA

Најдобри понуди