• Обновено
Сива Оникс 50pc шарм Природен камен pendant за накит изработка на Високо квалитетни Модни жените agates Точка ѓердан бесплатен превозот

Сива Оникс 50pc шарм Природен камен pendant за накит изработка на Високо квалитетни Модни жените agates Точка ѓердан бесплатен превозот

Rating 
DEN 734.00
DEN 815.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Големина : за 10мм*17mm
Боја : како на сликата
Материјали : камен
MOQ : 50 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ssHMN50-8
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
YWMZCN
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
геометрија
is_customized:
Yes
боја:
сива ахат
Име:
природен камен pendant
Материјал:
Камен
Класификација:
ѓердан pendant
Обликот:
геометрија

Најдобри понуди