• Обновено
Жените Мода Накит Ѓердан Waterdrop Транспарентен Мушка Шарм Природни Портокал Фантом Кварцен Кристал Pendant 30x21x11mm

Жените Мода Накит Ѓердан Waterdrop Транспарентен Мушка Шарм Природни Портокал Фантом Кварцен Кристал Pendant 30x21x11mm

Rating 
DEN 864.00
DEN 960.00
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Жените Мода Накит Ѓердан Waterdrop Транспарентен Мушка Шарм Природни Портокал Фантом 30x21x11mm
Природен Камен Pendant,жените мода jewely лежиште,teardrop pendant мушка
Жените Ѓердан Привезоци,Природен Камен Pendant,Waterdrop Приврзоци Жени
Вистински Слики :
925-sterling-сребро,ѓердан w
Ставка Детали YLP09266 :
Pls љубезно дозволете дека не е за 0.5 mm мерка грешка за големините во описот . Боја Како слика Жените Приврзоци Pendant Големина 30x21x11mm Тежина 9.14 грама Вклучуваат Тоа само вклучува pendant,на ѓердан не е вклучена Материјал Фантом Камен Количина Само Еден Објект Име на Модата Жените Мушка Pendant Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Воведувањето На мандрак
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка.Ви благодариме однапред.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Ова е линкот за тоа како да ја платите вашата нарачка,pls љубезно ја видите that : http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Политика на враќање : Сите нашите понуди се поткрепени со 100% satisfastion гаранција.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија. Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
LIZIFANG
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
YLP09266 Приврзоци За Изработка на Накит
Метали Тип:
Фантом Камен Приврзоци
реден број:
YLP09266 Приврзоци За Изработка на Накит
боја:
Како Што Е Прикажано Кварц Pendant Ѓердан
Точка име :
кварцен кристал pendant
Големина:
30x21x11mm Necklace Pendant
Пол:
Жените Кристал Pendant
Материјал:
Мандрак, Кварцен Кристал
Стил:
ѓердан pendant
Тежина:
9.14grams Pendant Bead
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Најдобри понуди