• Обновено
20PC Овална Легура Pendant Коцки - Антички Сребрен Ѓердан Pendant Додатоци, Празни Рамки Cabochon Поставување-C3835

20PC Овална Легура Pendant Коцки - Антички Сребрен Ѓердан Pendant Додатоци, Празни Рамки Cabochon Поставување-C3835

Rating 
DEN 360.00

Залиха
Во магацинот.


Сребро Позлатен Празни Рамки Pendant Поставување со Врежан подетални информации : Количина : 20pcs/многу Големина : 26*39.5 mm Рамки кол : 18*25 mm Метал : цинк легура на Никел и Олово бесплатен Производ фото : Сертификат : Нашите предности : 1. Големи акции за брза испорака во пониска цена. 2. Висок квалитет со пониска цена. 3. Примерок цел & помала количина е во ред. 4, Сигурен квалитет увери. Услуга 100% Задоволство Гаранција : 1) да Гарантира дека нејзиниот квалитет (Одлични merchandiser и квалитетот инспектор за Проверка на стоката пред испорака) 2)100% квалитет и гаранција за квалитет. 3) да го Реши вашиот проблем во рамките на 48hours. 4) ја Вашата повратна информација ќе ни помогне да се совршени нашите услуги. 5) Испраќате нови стилови на старите клиенти. 6) Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас. 7) 100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена. Повратни информации и Спорот : мора Да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо. Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот. Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро. Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации. Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.

Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
C3835
Метали Тип:
празни рамки pendant база
Обликотшема:
легура pendant база ќорци
Pendant Големина:
26*39.5 mm
рамки големина:
16*25 mm
боја:
антички сребрен

Најдобри понуди