• Обновено
Природни Nephrite Hetian и 24K Жолто злато Lotus Kwan Јин Pendant

Природни Nephrite Hetian и 24K Жолто злато Lotus Kwan Јин Pendant

Rating 
DEN 1200.00

Залиха
Во магацинот.


Информации за производот
Материјал : Оценка Жад и 24 K Жолто злато
Големина : 32-милиметри*22mm*6mm
ZHANG WAN ФУ
Превозот :
*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 3-8days да пристигне таму
*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот
*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек Враќање :
* вашиот среќен е број еден важен за нас
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел
*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од 14days во неговата оригинална состојба
* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
yangshengda
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
Jade 2015008
Метали Тип:
Jade

Најдобри понуди