• Обновено
2017 Нови Пристигнување Зелена Peridot, Бела CZ Жената Свадба 925 Сребрен Pendant 36x23mm

2017 Нови Пристигнување Зелена Peridot, Бела CZ Жената Свадба 925 Сребрен Pendant 36x23mm

Rating 
DEN 479.52

Залиха
Во магацинот.

Опис : Pendant Лице Големина : 36x23 мм или 1.4x0.9 инчен скапоцен камен големина : 12x10, 9x7, 5x2.5mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единица на објектот : 1 Парче Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање :
Јас го прифаќам Зачувам
Превозот :
Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн. Тоа обично ќе се земе 7-14 работни дена да пристигнат.
Се враќа :
Јас го прифаќам се враќа без било каква причина по купувачи ги добиете во рок од 14 дена. Ако имате било какви проблеми ве молиме ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Сите се враќа мора да бидат во нивната оригинална состојба и никогаш не носи.
ПОВРАТНИ информации
Како и секогаш, ви благодариме за вашата поддршка. Јас ќе продолжи да се направи повеќе уникатен накит и да се обезбеди најдобра услуга за сите. Јас сум за фер и лесно да зборувате. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации со сите предмети. Ако се чувствувате незадоволни со некоја од моите производи или услуга, ве Молиме контактирајте ме и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. Ве молам не ме остави ништо негативно, netural и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. одговара.
Најдобри Желби,
shecrown

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Смола
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SheCrown
Обликотшема:
Растенијата

Најдобри понуди