• Обновено
Ж-DP88 Розова Кристал Druzy Pendant Злато Случаен во ФОРМА

Ж-DP88 Розова Кристал Druzy Pendant Злато Случаен во ФОРМА

Rating 
DEN 2496.00

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на Bling Накит
Забелешка : За овие druzy приврзоци и конектори, ние ќе ви го испратиме по случаен избор на боја и облик како на сл.Цел поставени значи дека се согласувате да примате случаен боја.Ви благодариме за вашето разбирање : )
Спецификација :
Точка Бр. DP88
Материјал : кристал&купер
Големина : прибл 40mm долго
Боја : розева
Количина : микс 10pcs (случаен во форма
За Повеќе Druzy Pendant
Ж-DP43 Светло Зелена Druzy Камен Pendant Druzy Ахат Pendant Злато Остро 35mm-45mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-ДП 8pcs Светло Розова Druzy Приврзоци Злато Позлатен US$ 32.00 /многу
8 парчиња / многу
Ж-DPB01 Асиметричен Облик Мешавина Боја Природни Druzy Накит Наоди Ахат Хривнија Конектори Шарм (СЛУЧАЕН ВО ОБЛИК) САД$ 41.99 /многу
9 парчиња / многу
Ж-ДП 10pcs Микс Розова Сина Druzy Приврзоци Злато Позлатен US$ 40.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DPB06 10pcs Зелена Drusy Ахат Камен Конектор Druzy Pendant 20mm-30мм (СЛУЧАЕН ВО ОБЛИК) САД$ 49.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DPB10 10pcs Ахат Drusy Ахат Камен Конектор Druzy Pendant со Златен Раб 20mm-30мм (СЛУЧАЕН ВО ОБЛИК) САД$ 49.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DPB09 10pcs Ахат Drusy Ахат Камен Конектор Druzy Pendant Сребро Позлатен 20mm-30мм (СЛУЧАЕН ВО ОБЛИК) САД$ 49.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP27 10pcs Мешавина Боја Druzy Drusy Ахат Камен Pendant Сребро Рамки Ахат Конектор US$ 45.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP42 Зелена Druzy Камен Pendant Druzy Ахат Pendant Злато Остро 35mm-45mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DPB17 10pcs Слободни Форма Бела Кварцен Кристал Druzy Pendant 24k Златен или Позлатен Сребрен 40mm-50мм US$ 49.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DPB02 9pcs Цреша Druzy Pendant Конектори Позлатен Сребрен САД$ 41.99 /многу
9 парчиња / многу
Ж-DPB17 10pcs Слободни Форма Црна Кварцен Кристал Druzy Pendant Connectore 24k Златен или Позлатен Сребрен 30мм-40mm US$ 49.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DPB16 10pcs Слободни Форма Црна Кварцен Кристал Druzy Pendant Connectore 24k Златен или Позлатен Сребрен 30мм-40mm US$ 49.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DPB05 10pcs Цреша Drusy Ахат Камен Конектор Druzy Pendant (СЛУЧАЕН ВО ОБЛИК) САД$ 49.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DPB13 10pcs Јоргованот Пурпурна Drusy Кристал Конектор Druzy Pendant Злато Позлатен 30мм-40mm US$ 49.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DPB15 10pcs се Меша Бојата Пинк Сина Drusy Кристал Конектор Druzy Pendant Злато Позлатен 30мм-40mm US$ 49.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DPB14 10pcs Сина Drusy Кристал Конектор Druzy Pendant Злато Позлатен 30мм-40mm US$ 49.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DPB12 10pcs Бела Drusy Ахат Камен Конектор Druzy Pendant Сребро Позлатен 30мм-40mm US$ 49.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP36 10pcs Светкавиот Теал Сина Druzy Камен Ѓердан Pendant 24k Злато Electroplate Работ 35-40mm Долго (Ramdom во Облик) САД$ 55.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DPB08 10pcs Бела Drusy Ахат Камен Конектор Druzy Pendant 20mm-30мм (СЛУЧАЕН ВО ОБЛИК) САД$ 49.00 /многу
10 парчиња / многу
Shippment
1.

Основни карактеристики

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MUDULLA
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
Ж-DP88
Материјал:
CRYTSAL
материјал заврши:
24K Злато позлатен
боја:
Пинк
Големина:
Околу 40mm
Количина:
10pcs(Случаен во ОБЛИК)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди