• Обновено
5sets 50x18mm стаклена цевка сребро чипка база монистра капа стакло шишенцето pendant шише купола накит наоди

5sets 50x18mm стаклена цевка сребро чипка база монистра капа стакло шишенцето pendant шише купола накит наоди

Rating 
DEN 370.00
DEN 451.20
-18 %

Залиха
Во магацинот.

Нашата продавница веб-сајт : Големина на стаклена цевка : 50(висина) x 18mm (дното дијаметар) На сет : Една чаша свет , една база , една капа,без додатен Материјал : Стакло топката со бакар метални наоди Белешки : Тие се полу-готови производи ,ќе треба лепак glassed и метални наоди заедно со себе

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
50x18mm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
/

Најдобри понуди