• Обновено
BOROSA Блу/Бела Howlite Зеленкаста Небото Сино Камен Издлабени Буда Главата Pendant Отвори Циркон JAB325

BOROSA Блу/Бела Howlite Зеленкаста Небото Сино Камен Издлабени Буда Главата Pendant Отвори Циркон JAB325

Rating 
DEN 1426.00
DEN 1584.00
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал : Howlite Тиркизна ГОЛЕМИНА : (Приближно)
Камен Големина : 32x30mm Дебелина : 17mm Тежина : (Приближно) 9.6~9.9 g Метал заврши : Отвори Циркон OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Сертификат : SGS Проверете Може да Понуди

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
JAB325
Материјал:
Камен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
како Слика
Метали Тип:
Го Отворија Циркони

Најдобри понуди