• Обновено
Hifi аудио P-037E Родиум позлатен ЕУ моќ конектор +IEC женски конектор

Hifi аудио P-037E Родиум позлатен ЕУ моќ конектор +IEC женски конектор

Rating 
DEN 456.00
DEN 480.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Hifi аудио P-037 E Родиум позлатен ЕУ моќ конектор +IEC женски конектор
Спецификации :
Тип : ЕУР/SCHUKO Стандард 2-пол + земјата
Диригент Model : P-037 E+C037 ЕВРА Моќ Приклучок
Accommodates кабел : 7mm - 20mm
Materiel : месинг Столбови со 24k позлатени
Димензии : 48.2 mm тело должина x 38mm дијаметар x 74mm целокупната должина
Пакет вклучувајќи : 1x ( P-037e ЕВРА Моќ Приклучок+C037 IEC приклучок)
Карактеристики :
Висок Крајот Најдобри Перформанси за Аудио Опрема,Материјали се избрани за супериорен квалитет на звукот,
трајност и сигурност.Звучи чиста и храбра, Злато звуци топла, мека и луксузен.

Основни карактеристики

Стандард:
ЕУ Приклучок
Surge Protector:
No
Тип:
Приклучокот со Чашката
Бренд Име:
бакар боја
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број На Модел На:
P-037E+C037
Заштита Од Преоптоварување:
No
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Места Број:
1
Примена:
hifi моќ приклучоци
верзија:
ЕУ Конектор IEC конектор
Accommodates кабел:
10мм - 21mm
Димензии:
power plug
IEC Конектор:
46mm тело должина x 35mm дијаметар x 68mm целокупната должина
Количина:
1pair
боја:
слика шоу
is_customized:
Yes

Најдобри понуди