• Обновено
TPS337 НОВИ ГАС ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР MB6HF18911 TPS КОНТРОЛА ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ ЗА 1996 ГОДИНА KIA SEPHIA MAZDA PROTEGE 1.8 L B6HF18911 B6HF-18-911

TPS337 НОВИ ГАС ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР MB6HF18911 TPS КОНТРОЛА ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ ЗА 1996 ГОДИНА KIA SEPHIA MAZDA PROTEGE 1.8 L B6HF18911 B6HF-18-911

Rating 
DEN 419.00
DEN 441.12
-5 %

Залиха
Во магацинот.

Дел Уп # : 1985003200 B6 HF18911 MB6 HF18911 TH337 АВТО FITMENT КАКО што е ПОДОЛУ ; 1996 ГОДИНА ЗА KIA SEPHIA 1.8 L L4 1996 година ЗА MAZDA PROTEGE 1.8 L L4 АВТОМОБИЛ FITMENT ВОДИЧ :
Година Производител Модел Трим Мотор 1996 Година За Kia Sephia ГШ Седан Со 4 Врати 1.8 L 1839 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 1996 Година За Kia Sephia LS Седан Со 4 Врати 1.8 L 1839 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 1996 Година За Kia Sephia РС Седан Со 4 Врати 1.8 L 1839 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 1996 Година За Mazda Protege ES Седан Со 4 Врати 1.8 L 1839 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика
1- ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис . И во однос на ДЕЛ NO (не), можете да проверите вашиот стар еден , и ќе видите некои броеви или букви на вашиот стар објект тело .
2 - ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална Слика е иста како нашата , бидејќи ние ќе ви покаже секоја страна на prodducts .
Квалитет И Гаранција
Сите наши производи се извори директно од нашиот спектар на одобрени фабрики , кои ние ги користиме за снабдување со некои од водечките автомобилски делови добавувачи во Европа и Америка, и со ISO-TS16949 сертификат . И сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена .
Политика & Се Враќа
Ние ќе го прифати враќа за наплата или размена ако тие се користи или скршени, купувачот плати враќање поштарина. Доколку дел е погрешна и замена ќе бидат испратени по враќањето и тестирање на стариот единица.
Купување на 10 или повеќе ?
Прашајте нè за рефус попусти .
Превозот Начини Како Подолу ;

Основни карактеристики

Чувствителност:
894523D140 89452-3D140
Тип На Сензор:
Холцер
Повторливост:
TH337 TPS337
Hysteresis:
B6HF 18 911 MB6HF 18 911
Бренд Име:
ICIFAUTO
Тип:
Тип На Прекинувач
линеарна:
MB6HF18911 MB6HF-18-911
Мерен Опсег:
B6HF18911 B6HF-18-911
Резолуција:
1985003200 1985-00-3200

Најдобри понуди