• Обновено
Античкиот Гроздобер Изјава Хривнија Дами Хип Хоп Панк Spilliness Ѓердан Риба Скала Хривнија Накит ZB100

Античкиот Гроздобер Изјава Хривнија Дами Хип Хоп Панк Spilliness Ѓердан Риба Скала Хривнија Накит ZB100

Rating 
DEN 299.00
DEN 397.92
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Објектот Количина
1 парче
Точка Бр.
ZB100
Објектот Материјали
Легура
Главната Боја
Антички сребрен, антички злато, Пиштол метал
Објектот Големина
Еластична и Еластичен
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage
Мода и Класичен Антички Гроздобер Хривнија
На Некои Повеќе Информации 1. Плаќање прифатено : Кредитни картички, Пари booker, T/T, Western Union, итн. 2. Пакет : OPP Кеси as default. Кутии и други пакување е availble на барања. 3. Pls помогне да ни каже на претпочитаат боја на цел забелешка или да РАЗГОВАРАТЕ со нас, или ние ќе испратиме убав боја по случаен избор за вас. TKS.
Ве молиме имајте на ум pls, Ако малку боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако нема одговор во 2 дена ,Ние ќе го избере други убави бои за вас, ви благодариме! Испорака
Испорака Време : 2 до 5 работни дена по добивањето на плаќање. 5-10 дена за количество и OEM наредби. Ветување
Имаме за контрола на Квалитетот тим да бидете сигурни дека сите предмети се во добра состојба пред пратката.
АКО постои било квалитетот проблем се случува,pls контактирајте со нас во 7days откако ќе се добие производи,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас!
ВРВОТ ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ,НАЈНИСКА ЦЕНА САМО ЗА ВАС! ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
За НАС 1.Нашата компанија е професионална производител на повеќето модерни Accesories и jewelries 2.Нашите производи ги вклучува : Jewelries, Шалови, перници и многу повеќе различни мода костими и елементи. 3.Конкурентна Цена и Одличен Квалитет 4.Примерок и испитување наредби се добредојдени.
5.Најдобра По-Продажба На Услуги. 6.OEM наредби се добредојдени. Контактирајте Со Нас
За повеќе детали на прилагодување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт преку Трговија менаџер, Порака или e-mail.
Пријателски прво, ние секогаш се обидат најдобро да се направи подобро.
Како за додадете ни за вашите омилени листа pls? : ) Ви благодариме!

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Повеќе
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ZB100
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LUBINGSHINE
позлата:
Антички Сребрен Позлатен
Метали Тип:
Легура
боја:
Антички сребрен, антички злато, Пиштол метал
Стил:
Античкиот Гроздобер Хривнија
Функција:
Риба Скала Хривнија
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
Еластична и Еластичен
is_customized:
Yes
Функција:
хривнија

Најдобри понуди