• Обновено
MANILAI Шупливи Дизајн Trilateral Хривнија Manchette Заврши Накит Мода Отвори Жените Ткаенината Алки Нараквици Изјава BL148

MANILAI Шупливи Дизајн Trilateral Хривнија Manchette Заврши Накит Мода Отвори Жените Ткаенината Алки Нараквици Изјава BL148

Rating 
DEN 230.00
DEN 287.52
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал : Алуминиумски
Димензии : Дијаметар : 65mm, Висина : 80mm
Тежина : 40 Грама
Боја : Злато,Сребро.
Пакет : 1pc/1 opp вреќа.
Нашата Продавница Дома :
Продажба На Предмети Линк :
Плаќање :
Answer : ___________________________ Note : Ние само ги сноси транспортните трошоци, не обврзуваат да плаќаат царина.
1. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Ви благодариме.
1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака за цел Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 12 часа. Ви благодариме за вашата поддршка !
Уживајте во вашата шопинг!!!

Основни карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
BL148
Пол:
Жените
позлата:
Светло Жолта Боја На Злато
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Бренд Име:
MANILAI
Материјал:
Метал
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Тежина:
40 Grams
Повод:
Ангажирање , Подароци , Партија,Wlfare
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стилот 1:
Злато Позлатен Алки
Стил 2:
Нараквици Накит За Жените
Стилот 3:
Манжетната Нараквици
Стилот 4:
манжетната алки

Најдобри понуди