• Обновено
Персоналните лопез и од неодамна Хривнија 1.6 Инчен Зголеми Златна Боја Обичај Monogrammed Име Ѓердан Страна се насликани 3 Иницијали Хривнија

Персоналните лопез и од неодамна Хривнија 1.6 Инчен Зголеми Златна Боја Обичај Monogrammed Име Ѓердан Страна се насликани 3 Иницијали Хривнија

Rating 
DEN 2366.00
DEN 2783.52
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Персоналните Лопез И Од Неодамна Хривнија 1.6 Инчен Розово Злато Обичај Monogrammed
Име Ѓердан Страна се насликани 3 Иницијали Хривнија
Сите писма дизајн со рака .Вие не може да се најде на ист дизајн форма друга продавница .
Тоа навистина уникатен нараквица ,
Кои вреди да поседуваш ?
Јас верувам дека има вашиот поглед .
Добредојдовте на нашиот магазин.
Materail : Сребро 925
Боја : Роза Злато Обложено со текот на
Писма : 3 букви (Како a Bc Б ќе се стави во средината на Хривнија)
Дебелина : 1.2 mm(0.47 Инчи)
На pendent Димензии : 4cm(1.6 Инчи)
На Hight на закачам : 10мм(0.39 Инчи)
На Периметар(Вклучувајќи го и Pendent ) големина : 15-20cm (6-8inch)
Како Да поставите цел :
1.Кажете ни Букви (3 Букви ,На пример : a Bc .Б волја во средината на хривнија )
2.Кажете ни Периметар Големина : 15-20 cm(Pls избра форма овој опсег)
Вие би можеле да ни e-mail или да ја напуштат однос информации за цел забелешка .Ако сакате да ја напуштат некои пораки до вашите mon ,
вие исто така може да ни e-mail или да го оставите информации за цел .ние би можеле да го поддржат отпадоци Честитки со пакет.

Основни карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Роуз Златна Боја
Бренд Име:
AILIN
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
SN95727280
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Материјал:
925 Sterling silver
Materail :
925 сребрен
Боја :
Роуз Злато Обложено со текот на
Писма:
3 букви
На pendent Големина на :
4cm(1.6 Инчи)
is_customized:
Yes
Дијаметар:
На Периметар(Вклучувајќи го и Pendent ) големина
Стил:
Романтични

Најдобри понуди