• Обновено
2 парчиња 20mm трговија на Големо Сребро Позлатен Прилагодливи Нараквици&Алки Накит со Внатрешен Камео Поставување на Лента за Cabochons

2 парчиња 20mm трговија на Големо Сребро Позлатен Прилагодливи Нараквици&Алки Накит со Внатрешен Камео Поставување на Лента за Cabochons

Rating 
DEN 156.00
DEN 195.84
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Бренд Име : Dai Xi Центар
Боја : Сребро Позлатен
Материјал : Бакар
Објектот спецификација : лента Со внатрешна 20mm
Објектот тежина : 16.2 g/парче
Производ функции : Нараквици и Алки за DIY накит одлуки,сите алки и нараквици може да се позлатен на злато,сребро,антички бронза,антички бакар,антички сребрен,пиштол метал црна и така натаму, се исто така добредојдени да се прилагоди нараквици.

Основни карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
15089
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
позлата:
сребро позлатен
Бренд Име:
BITWBI
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди