• Обновено
Нови Жените Модната Панк Стил Накит, Злато, Сребро Позлатен голема Лигавче Геометриски Алка Едноставна Изјава Отвори Ткаенината Алка Трендовски

Нови Жените Модната Панк Стил Накит, Злато, Сребро Позлатен голема Лигавче Геометриски Алка Едноставна Изјава Отвори Ткаенината Алка Трендовски

Rating 
DEN 140.00
DEN 164.64
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Нови Жените Модната Панк Стил Накит, Злато, Сребро Позлатен голема Лигавче Геометриски Алка Едноставна Изјава Отвори Ткаенината Алка Трендовски
ПОЧИТУВАНИ, ВЕ МОЛИМЕ ДА ГИ ПРОЧИТАТЕ ПРЕД ЦЕЛ
Describle :
Предмет : 100% Брендови На Нови;
Вклучува : 1 Парчиња накит
Стил : изјава геометриски закачам
Материјал : алуминиумски
Метал : 18k ЗЛАТО Позлатен,сребро позлатен
Тежина : 55 g
Пакет : Opp Кеси & Меур Кеси.
КУПУВАЧИТЕ ТРЕБА ДА ГИ ЗНАЕТЕ
A. ПОПУСТ
1. Може да имате повеќе попуст од 10% кога имаме продажни промоции;
2. Ќе добиете 8% кога ќе го купите повеќе од 5 парчиња ;
Б. ИСПОРАКА
Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 12-36 ЧАСА откако вашата уплата е потврдена
со Ali Express. Во текот на Кинески државни Празници, ние ќе ве информира превозот време
конкретно. За голема количина цел, ве молиме дозволете ни да се провери акции пред
плаќање. Ова може да потрае подолго време за подготовка на големи количество цел, и ние ќе
ве забележи времето потребно.
Ние НЕ гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разлики во
царинската расчистување на времето во различни земји, кои може да влијаат на време на вашата цел е
што се истражува. Ви благодариме за вашето разбирање и трпение!!
C. ПЛАЌАЊЕ & CUSTOM ЦЕЛ
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Доколку постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
D. ВРАЌА & ДРУГИТЕ
1)ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт во 3-7 дена или повеќе по породувањето. Ако било какви проблеми за следење на информации, pls контактирајте со нас пред да се стави ред да го оспори. 2)ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања. 3)ве Молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети.

Основни карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Стил:
Панк
Број На Модел На:
Манжетната Нараквици Трендовски
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
HONGYE НАКИТ
Материјал:
метални легури
Тежина:
55g
Состојба:
модни додатоци
Метали Тип:
18k Злато Сребро Позлатен
Повод:
Секојдневно Носат Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Еколошки Стандарди:
100% Никел Олово Кадмиум Слободни
Стил:
изјава панк накит
Шема:
љубов ткаенината закачам
Дијаметар:
6cm

Најдобри понуди