• Обновено
1 КОМПЈУТЕР Флорални Дезени Сребрена Боја Pulseiras Femininas Алки Нараквици За Жените Индискиот Накит Бренд Pulseras Mujer Хривнија

1 КОМПЈУТЕР Флорални Дезени Сребрена Боја Pulseiras Femininas Алки Нараквици За Жените Индискиот Накит Бренд Pulseras Mujer Хривнија

Rating 
DEN 51.36

Залиха
Во магацинот.


1 КОМПЈУТЕР Флорални Дезени Сребрена Боја Pulseiras Femininas Алки Нараквици За Жените Индискиот Накит Бренд Pulseras Mujer Сребро-Обложено Хривнија
Материјал : Сребро-Обложено
Големина : Види Слика
Боја : Сребрена
Количина : 1pc
Состојба : 100% Нови
Конверзија : 1 mm = 0.0394 инч, 1 инч=25.4 mm
Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради variatins помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика.
Прекрасен подарок за вашиот љубовник или себе,ве молиме проверете ја големината на табелата кога ќе го купите за неа. Мери со рака,тоа може да се 1-2cm разлика.
ПАКУВАЊЕ
Ние се големо внимание на пакување во секој детали за да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Сите стоки се одликува со безбедно пакување. Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат.
Ако тоа беше скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во рок од 12 часа.
Испорака
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet.
Стоката ќе пристигне во рамките на околу 15~45 работни дена.
Ако ви треба добра под итно да и купите повеќе, ние може да ги испратите по Изразува,како што се DHL, или ЕМС и така натаму.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата.
Но, можеме да го напишеме пониската вредност или "подароци" на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа.
И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса. Ви благодариме.
плаќање
Плаќањето се очекува да биде потврден во рок од 24 часа по вашата remittance завршен.
По успешното плаќање и испорака на информации, ние веднаш ќе се организира пратка within3-5days.
Зачувам и paypal се
нашите префериран метод на плаќање. Ние, исто така, го прифати и други различни плаќање објекти,како на пример Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Visa,Master Card и сл.
Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме.
Rturn
Ако имате било какви прашања или незадоволство во врска со нашите производи,вие може да го донесе проблеми со нас веднаш. Ние ќе видиме дали враќање или повраток е можно.
Ви благодариме.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој.

Основни карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
1526B29
Материјал:
Легура
Бренд Име:
JQUEEN
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Повод:
партија, свадба, роденден, годишнина подарок секојдневно носење
Пакет:
OPP вреќа
Дали акциите:
во парк
Пад на превозот:
трговија на големо&dropshipping ред
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Style1:
нараквици алки pulseiras став како mulheres
style2:
манжетната нараквици хривнија manchette femme

Најдобри понуди