• Обновено
Kpop гроздобер панк шила широк еластична алка жените шарм голема хривнија/pulseiras трговија на големо/bijoux femme/pulseras/wristband

Kpop гроздобер панк шила широк еластична алка жените шарм голема хривнија/pulseiras трговија на големо/bijoux femme/pulseras/wristband

Rating 
DEN 516.00
DEN 717.60
-28 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Дијаметар:
за 6.5 см
Стил:
Рок
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Циганска Поставување
Материјал:
Акрилик
позлата:
Црна Позлатен Пиштол
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
1234510
Бренд Име:
CNANIYA
Type1:
braclets/pulceras/bijouterie/bracciali дона/алки
Type2:
joyeria/bijoux/bisuteria/joias/joyas/jewlery/bijuterias
type3:
berloque/евтини/парична казна накит/подарок/убавина/нова година
Стил:
kpop/велика британија/european/циганската/панк рок/турски/париз/италија/harajuku/луксуз
Важат за:
свадба/Божиќ/натални
type4:
лето/топла продажба/персоналните/trinket
Одговара на crowd1:
жена/пар/неговата и нејзината/ булчински/noiva/дами/femme
Одговара на crowd2:
femlae/femininos/mujer/mulher/машки/masculinas/човек
type5:
wristband/нова 2015 година/accessoies за жена/претерани

Најдобри понуди