• Обновено
Нови Накит Сребро Позлатен Круг Алки Индискиот Накит Цвет Роза Ткаенината Алка Нараквици Висок Квалитет

Нови Накит Сребро Позлатен Круг Алки Индискиот Накит Цвет Роза Ткаенината Алка Нараквици Висок Квалитет

Rating 
DEN 43.00
DEN 50.88
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал : Сребро-Обложено
Големина : Види Слика
Боја : Сребрена
Количина : 1pc
Состојба : 100% Нови
Конверзија : 1 mm = 0.0394 инч, 1 инч=25.4 mm
Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради variatins помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика.
Прекрасен подарок за вашиот љубовник или себе,ве молиме проверете ја големината на табелата кога ќе го купите за неа. Мери со рака,тоа може да се 1-2cm разлика.
САД $ 2.15 /парче US $ 2.82 /парче US $ 0.86 /парче US $ 0.76 /парче US $ 0.96 /парче US $ 7.82 /парче US $ 1.28 /парче US $ 1.65 /парче
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на P a y p l,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.Ако ther
е било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
1.Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на секој производи ги продаваат ,што не може да се гарантира сите купувачи ќе биде 100% задоволни со нив поради differents причини.Но, без разлика што ,
ние и ветуваме ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем се случиле за време на трансакции .
2.Сите предмети имаат една месеци гаранција .Тоа опфаќа поправка или замена на неисправни производи .
3.Ако у имаат неисправни објектот кој што сакате да се вратите или размена , ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од датумот на добивање на пратката.
Испорака
1.Сите предмети ќе се организира превозот во рок од 3-5 дена по приемот расчисти исплата .
2.Ве молиме проверете ја вашата детална адреса и контакт број внимателно пред да ја поднесете вашата цел.
3.Ние обично нудат кина пост воздух mail, хонгконг пост воздух mail ,EMS, fedex ,DHL.
4.Било увозни давачки abd пријави се на купувачи одговорност ,Да се обезбеди вашите минимален данок ,ние може да се изјасни како "подарок / примерок" со ниска вредност.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел,ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации .Многу благодарност однапред.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите
проблем.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.
За нас
Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори
да сте во 24 часови во нашите работното време 8.00-5.30 часот во Пекинг време(од понеделник до сабота)
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА!

Основни карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
1526B29
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Дијаметар:
2.4 во
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро Позлатен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
позлата:
сребро позлатен
Бренд Име:
BONLAVIE
дизајн:
2017 нов моден дизајн
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Повод:
партија, свадба, роденден, годишнина подарок секојдневно носење
Пакет:
OPP вреќа
Пад на превозот:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Материјал:
Никој

Најдобри понуди