• Обновено
Моден нерѓосувачки челик шарм хривнија алка, домот круг срцето цвет хривнија за партија накит со бесплатен превозот

Моден нерѓосувачки челик шарм хривнија алка, домот круг срцето цвет хривнија за партија накит со бесплатен превозот

Rating 
DEN 134.00
DEN 179.04
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Бренд Име:
LUXUKISSKIDS
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
позлата:
Злато-боја
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
шарм закачам
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Период Tracker
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Челик

Најдобри понуди