• Обновено
AZORA Луксузни Партија Накит Златна Боја Stellux Австриската Кристал Ткаенината Алка Хривнија TB0077

AZORA Луксузни Партија Накит Златна Боја Stellux Австриската Кристал Ткаенината Алка Хривнија TB0077

Rating 
DEN 645.00
DEN 716.64
-10 %

Залиха
Во магацинот.


100% Сосема Нов
Стил : Мода Накит Нараквици
Материјал : Животната средина бакар, Злато во Боја, Stellux Австриската Кристално
Закачам Дијаметар : 6cm*5.5 cm
Облечен Повод : Партија / Годишнината / Секојдневно Носење / Матурска
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Овој накит се усогласат со барањата на еу за животната средина
AZORA Бренд Дизајн Златна Боја Stellux Австриската Кристал Ткаенината Алка Хривнија

Основни карактеристики

Бренд Име:
azora
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
позлата:
Злато-боја
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
TB0077
Поставување Тип:
Тензија Планината
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Mainstone:
Stellux Австриската Кристално
Тежина:
66.8g
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди