• Обновено
Лични Лопез И Од Неодамна Белегзии Се Зголеми Златна Боја Cutomized Намали 3 Monogrammed Почетна 1.25 Инчен Nameplate Хривнија

Лични Лопез И Од Неодамна Белегзии Се Зголеми Златна Боја Cutomized Намали 3 Monogrammed Почетна 1.25 Инчен Nameplate Хривнија

Rating 
DEN 1958.00
DEN 2303.52
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Лични Лопез И Од Неодамна Нараквици Розово Злато Cutomized Намали 3 Monogrammed
Почетна 1.25 Инчен Nameplate Хривнија
Ако сте во потрага за сегашноста за да ја импресионира својата сакана. Овој уникатен лопез и од неодамна Бразлетна е совршен луксузен подарок за пријател или себе си.
Materail : Сребро 925
Боја : Роза Злато Бојата во текот на
Писма : 3 букви (Како a Bc Б ќе се стави во средината на Хривнија)
Дебелина : 1.2 mm(0.47 Инчи)
На pendent Големина : 3cm(1.25 Инчи)
На Hight на закачам : 3мм(0.12 Инчи)
На Периметар(Вклучувајќи го и Pendent ) големина : 15-20cm (6-8inch)Материјал : 925 Sliver
Како Да поставите цел :
1.Кажете ни Букви (3 Букви ,На пример : a Bc .Б волја во средината на хривнија )
2.Кажете ни Периметар Големина : 15-20 cm(Pls избра форма овој опсег)
Вие би можеле да ни e-mail или да ја напуштат однос информации за цел забелешка .Ако сакате да ја напуштат некои пораки до вашите mon ,
вие исто така може да ни e-mail или да го оставите информации за цел .ние би можеле да го поддржат отпадоци Честитки со пакет.

Основни карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Роуз Златна Боја
Стил:
Класичен
Бренд Име:
AILIN
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
SN95727284
Пол:
Унисекс
Материјал:
925 Sterling silver
is_customized:
Yes
Дијаметар:
На Периметар(Вклучувајќи го и Pendent ) големина

Најдобри понуди