• Обновено
1M 35 x 50mm Кабелот, повлечете синџир жица превозникот со крајот конектори пластични towline за CNC Рутер Машина Алатки

1M 35 x 50mm Кабелот, повлечете синџир жица превозникот со крајот конектори пластични towline за CNC Рутер Машина Алатки

Rating 
DEN 970.56

Залиха
Во магацинот.


Пакет содржи : 1 x 35*50-L1000mm Кабелот, повлечете синџир Користи и карактеристики на пластични towline (1) погодни за употреба во reciprocating движење на настанот, можност да се вграден кабел, цевки, цевки, водоводните цевки, итн. играат улога во влечење и заштита. (2) towline може да се отвори секоја секција за лесна инсталација и одржување. Движење, ниско ниво на бучава, носат-отпорни, висока-брзина на движење. (3) towline е широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, противпожарни машини, камен машини, стакло машини, прозорците и вратите машини, шприцмашини, роботи, прекумерна тежина транспорт на опрема, автоматски складишта. Примена : Кабел Синџири се користат секаде каде што постои движат дел да бидат поврзани на статичен дел од опрема како што се : машински алати, дигалки, автомобил мие опрема, медицински и лабораториска опрема, автоматско складирање, forklifts, индустриски роботи, и оф-шор нафта апаратури.
Превозот ве Молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета , ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш, Ние брод на Светот, Delievry време( Воздухопловната Пакети)
САД,велика БРИТАНИЈА,Candana,Австралија,Нов Зеланд,Азија 7-10 работни дена
ЕУ(Германија,Франција,Шпанија,итн) 10-15 дена
Јужна Америка,други земји 10-20 дена
DHL 5-8 дена
EMS 4-10 дена Кога тежина помалку од 2kgs,ние обично брод од страна на Хонгконг Воздух Пост кој ќе трае круг 10-15 дена. некои области може да биде подоцна поради варијација на поштенски услуги во различни области,ако погоре 2kgs ние можеме да брод од страна на DHL/UPS/EMS кои треба потврди од страна на Сите нас предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на плаќање
Плаќање Ние прифаќаме банка TT,кредитна картичка.Western union,Moneygram итн Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Проблем и Повратни информации ве Молиме да ни даде на opportunityto реши било каков проблем кога ќе треба,ние се однесуваат на вашиот проблем и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа. Ние сме нов член на ebay сега,и треба разбере двете страни Pls ни е-мејл пред сакате да ја напушти која и негативни повратни информации
Наплата Кога ќе имаат колет,а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени,pls да ни каже детали причина и да се обезбеди на фотографии,по потврдам дека ние ќе рефундирање на вашите пари,но reback испорака полнење платени од страна на купувачот.

Основни карактеристики

Материјал:
Пластични
Standard or Nonstandard:
Стандард
Тип:
ролери синџир
Број На Модел На:
CH35*50mm
отворен тип:
затворете
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
35 x 50mm

Најдобри понуди