• Обновено
Gakaki 10pcs/многу 2.1 x 5.5 мм bnc приклучок за DC Машки Адаптер за Надзор на Системот за Напојување за видео надзор IP Камера за видео надзор додатоци

Gakaki 10pcs/многу 2.1 x 5.5 мм bnc приклучок за DC Машки Адаптер за Надзор на Системот за Напојување за видео надзор IP Камера за видео надзор додатоци

Rating 
DEN 168.00
DEN 239.52
-30 %

Залиха
Во магацинот.


10pcs/многу 2.1 mm bnc приклучок за DC Машки Адаптер за Надзор на Системот за Напојување за видео надзор IP Камера за видео надзор додатоци
Карактеристики : DC Моќност Приклучок со пластични изградба и вирус олеснување. Оваа 2.1 x 5.5 мм Power Plug, има една моќ конектор крајот DC plug машки до друг крај терминал за видео надзор камера поврзани. Тоа е совршено решение за оние кои сакаат да направат сопствени моќ кабел. Ова видео надзор Камера DC Моќ Конектор ќе обезбеди одлична конекција. Внатрешен дијаметар на приклучокот : 2.1 mm Надворешен дијаметар на приклучокот : 5.5 мм 100% сосема нов и висок квалитет на производот Едноставно & Професионален изглед за каблирање Полесно за видео надзор камера инсталација заштедите време и пари, Лесна за употреба
* Ние брод на светот ( Освен некои земји и APO/FPO ).
* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.
* Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Сликите прикажани се за вашиот референца само.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.
* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.
* Ние тест секој производ пред бродот, и гаранција дека е 100% работи.
* Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и клиент има до 7 дена од денот на приемот за замена (Купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба).
* Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација). По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.
* Откако ќе ги добиете врати објект, ние ќе го испрати назад како е можно поскоро.
* Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот страна.
* Вашето мислење е важно за нас да се подобри квалитетот на нашата услуга. Срдечно ве покануваме да оставите Позитивен Фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
Q22002
Бренд Име:
Gakaki
Тип На Објект:
Видео Конвертор
Големина:
Standard
Приклучок Тип:
EU
каталог:
Системи за видео надзор BNC Конектор Адаптер
Тип:
Моќ DC Џек Машки
Примена:
Камера за видео надзор Аудио и Видео

Најдобри понуди