• Обновено
Gakaki 10pcs BNC Конектор женски РКА машки Plug COAX Адаптер Приклучок за видео надзор RG59 кабел за Продолжување & Видео Камерата

Gakaki 10pcs BNC Конектор женски РКА машки Plug COAX Адаптер Приклучок за видео надзор RG59 кабел за Продолжување & Видео Камерата

Rating 
DEN 168.00
DEN 239.52
-30 %

Залиха
Во магацинот.


10pcs Splitter Приклучок Адаптер BNC Конектор женски РКА машки Спојка за видео надзор RG59 кабел Безбедносен Систем & Видео Камера 22012
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на производот, Одлични за видео надзор систем конекција Едноставно & Професионален изглед за конекција Полесно за видео надзор камера инсталација за да заштедите време и пари, Лесна за употреба
Спецификации : Конектори : BNC женски РКА машки крајот Материјал : Цинк Легура
* Ние брод на светот ( Освен некои земји и APO/FPO ).
* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.
* Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Сликите прикажани се за вашиот референца само.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.
* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.
* Ние тест секој производ пред бродот, и гаранција дека е 100% работи.
* Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и клиент има до 7 дена од денот на приемот за замена (Купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба).
* Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација). По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.
* Откако ќе ги добиете врати објект, ние ќе го испрати назад како е можно поскоро.
* Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот страна.
* Вашето мислење е важно за нас да се подобри квалитетот на нашата услуга. Срдечно ве покануваме да оставите Позитивен Фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
* Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
A22012
Бренд Име:
Gakaki
Тип На Објект:
Видео Конвертор
Големина:
Standard
Приклучок Тип:
EU
каталог:
Системи за видео надзор BNC Конектор
Тип:
BNC женски конектор на РКА машки
Примена:
Камера за видео надзор Аудио и Видео

Најдобри понуди