• Обновено
Gakaki 10pcs Надзор BNC Конектор Машки приклучок адаптер за Пресврт-на Коаксијален RG59 Кабел за видео надзор Камера за Видео/АУДИО Конектор

Gakaki 10pcs Надзор BNC Конектор Машки приклучок адаптер за Пресврт-на Коаксијален RG59 Кабел за видео надзор Камера за Видео/АУДИО Конектор

Rating 
DEN 204.00
DEN 239.52
-15 %

Залиха
Во магацинот.


10pcs Надзор BNC Конектор Машки приклучок адаптер за Пресврт-на Коаксијален RG59 Кабел за видео надзор Камера за Видео/АУДИО Конектор
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на производот, Одлични за видео надзор систем конекција Едноставно & Професионален изглед за каблирање Полесно за видео надзор камера инсталација заштедите време и пари, Лесна за употреба
Спецификации : Конектори : BNC Машки да coax каблирање Може да поврзете RG59 / RG60 коаксијален кабел до BNC врска порта Обезбедување на цврста загуба-бесплатна конекција, тоа ви овозможува брзо да се поврзете и да се исклучите пресврт-тип на спојување Материјал : Цинк Легура
* Ние брод на светот ( Освен некои земји и APO/FPO ).
* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.
* Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Сликите прикажани се за вашиот референца само.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.
* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.
* Ние тест секој производ пред бродот, и гаранција дека е 100% работи.
* Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и клиент има до 7 дена од денот на приемот за замена (Купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба).
* Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација). По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.
* Откако ќе ги добиете врати објект, ние ќе го испрати назад како е можно поскоро.
* Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот страна.
* Вашето мислење е важно за нас да се подобри квалитетот на нашата услуга. Срдечно ве покануваме да оставите Позитивен Фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
A22015
Бренд Име:
Gakaki
Тип На Објект:
Видео Конвертор
Големина:
Standard
Приклучок Тип:
EU
каталог:
Системи за видео надзор BNC Конектор
Тип:
BNC Машки конектор да Коаксијален RG59
Примена:
Камера за видео надзор Аудио и Видео

Најдобри понуди