• Обновено
Агол Мелница AC250V 5A 125VAC/10A DPST НЕ им Помогнам на Копчето Switch за Bosch 6-100

Агол Мелница AC250V 5A 125VAC/10A DPST НЕ им Помогнам на Копчето Switch за Bosch 6-100

Rating 
DEN 189.12

Залиха
Во магацинот.

Име На Производ Pushbutton Switch Модел Бр. FA3-4/2 W Одговара за Бош 6-100 Агол Мелница (Не-ОЕМ) Тип на Еден Контакт , DPST, НЕ Оценка
AC 5 A 250 V ,125 V/10 A Големина 2.8 x 2.5 x 3cm / 1.1" x 1" x 1.2"(L*W*T) Материјал Пластика, Metal3 Боја Црна

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
сертификација:
CCC

Најдобри понуди