• Обновено
Далечински Управувач Прекинувачи AC220V 1CH Осветлување Прекинувачи LED Светилка за ВКЛУЧЕНО ИСКЛУЧЕНО Далечински Контролер 4Receiver 3Transmitter 315/433 Научат Кодот

Далечински Управувач Прекинувачи AC220V 1CH Осветлување Прекинувачи LED Светилка за ВКЛУЧЕНО ИСКЛУЧЕНО Далечински Контролер 4Receiver 3Transmitter 315/433 Научат Кодот

Rating 
DEN 1218.00
DEN 1368.00
-11 %

Залиха
Во магацинот.


RF безжичен далечински управувач за системот за безжичен прекинувач (2 предавател /далечински управувач &1 приемник /switch) 220 V10 A2 CH Учење код US$ 19.90 /set
220 V50 A Технички Grage RF безжичниот далечински управувач switch систем на Високо Оптоварување на 5000 W1 Receiver &1 Transmitter 315/433 MHZ Latched1000 M US$ 19.95 /set
220 V Безжична Вклучите Далечинскиот Управувач Систем 30 A 3000 W 315/433 светлина/LED Светилка пумпа за вода електрична машина ВО Еден САД$ 13.65 /set
220 V 12 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Светлина/LED Светилка SMD Пристап до Оддалечен Систем за Контрола НА НА за да се Префрлате Еден Latched US$ 57.75 /set
220 V 1 CH Радио далечински управувач switch светлината LED светилка НА OFF 12 Receiver&1transmitter Учење Код Излез Прилагоди Мини 50*30*18mm US$ 56.00 /set
220 V 1 CH RF Безжичен Далечински Switch Приемник&Предавателот Светлината LED Светилка SMD НА OFF Switch10 A Реле Momenrary Toggle 315/433.92 САД$ 8.80 /set
AC220 V 1 CH Далечински Управувач Вклучите Светлото SMD LED Светилка Remote НА Б ИСКЛУЧУВАЊЕ Контролер 315/433 MHZ Предавателот Приемник Фабрика продаде US$ 400.00 /многу
50 групи / многу
Осветлување Вклучите Далечинскиот Управувач се Префрлите 220 V AC 1 CH 10 A Реле Приемник Предавателот Learing Код Toggle Еден 315/433 MHZ Далечински US$ 8.80 /set

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Далечински Растојание:
10-100m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1

Најдобри понуди