• Обновено
600V AC 4А-Четири Нормално Отворен Еден Четири-насочно Џојстик Префрлате

600V AC 4А-Четири Нормално Отворен Еден Четири-насочно Џојстик Префрлате

Rating 
DEN 887.52

Залиха
Во магацинот.

Име на производ Џојстик Switch Материјал Пластика, Метал, Гума Акција Тип на Еден Напон Тековната 600 V AC 4А-Контакт Тип 4 NO Агол ±20° Оперативен Притисок Од 2,5 N~3.5 N(250gf~350gf) Температурата на работа Опсег
-40°C~85°C Вибрации 10~55 Hz98m/S2(10 G) Полнење 294m/S2(30 G)
Телото Големина 50 х 30 x 58mm/1.97" х 1.18" x 2.28"(L*W*H) Вкупната Големина 5 x 3 x 13.9 cm/1.97" х 1.18" x 5.47"(L*W*H) Одредување Дупка со Дијаметар
22mm/0.87" Боја Како на Сликата Прикажани

Основни карактеристики

Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Тип На Објект:
Прекинувачи

Најдобри понуди