• Обновено
Електрични Вежба Алатка Полнење Брзина Контролер Switch Замена 7.2-24VDC 12A

Електрични Вежба Алатка Полнење Брзина Контролер Switch Замена 7.2-24VDC 12A

Rating 
DEN 466.56

Залиха
Во магацинот.

Име на производ Електрична Алатка Switch Модел RG53 Технички Параметар 7.2-24 V DC 12 A Кабел Должина 12.5 cm/ 4.9" Плоча Големина 3.3 x 1.3 x 0.4 cm/ 1.3" x 0.55" x 0.16"(L*W*H) Материјал Пластични Главната Боја Црна Големината на Телото 4.2 x 1.6 x 5.3 cm/ 1.7" x 0.63" x 2"(L*W*H)

Основни карактеристики

Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Тип На Објект:
Прекинувачи

Најдобри понуди