• Обновено
Далечински Управувач Прекинувачи DC3V 3.6 V 3.7 V 4V 4.5 V 5V Мини Микро Приемник Реле Далечински Контролер Предавателот Брава за Отклучување на 2A 315/433

Далечински Управувач Прекинувачи DC3V 3.6 V 3.7 V 4V 4.5 V 5V Мини Микро Приемник Реле Далечински Контролер Предавателот Брава за Отклучување на 2A 315/433

Rating 
DEN 16728.00
DEN 19680.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.


(Ние можеме да снабдување DC3 V Реле или DC5 V Реле. Откако ќе го купите ве молиме оставете ни масажа треба 3 V или 5 V, или ние ќе брод 3v стандардно)
( како приемник имаме DC3 V Реле и DC5 V Реле . ако вашиот напојување е DC3 V-DC4 V ,можете да изберете DC3 V Relay)
ако вашиот напојување е DC4.1-DC5 V можете да изберете DC5 V Реле ,)
Фреквенција : 315 MHZ или 433 MHZ Факултативна
Осветлување Прекинувачи 3 V-5 VDC Мини Далечински Управувач Switch 3 V 3.6 V 3.7 4.5 V V 5 V Микро Мали Приемник Долга Низа Предавателот 315/433 US$ 28.00 /set
DC3.6 V-DC12 V минијатурни Приемник DC3.7 V 4.5 V 5 V 6 V 9 V 12 V Mos Приемник без Реле нема звук Далечински Управувач Switch Учење M4 T4 US$ 413.00 /многу
50 групи / многу
DC3 V-DC5 V Реле Мини 2 Receiver Предавателот RF Далечински Управувач Switch Систем 2 A Реле Switch Учење Код Еден Toggle се Прилагоди US$ 23.00 /set
DC3.6 V-DC12 V 3.7 4.5 V V 5 V 6 V 9 V Мини Ресивер Микро ultrathin Далечински Управувач Switch +Водоотпорен Предавателот М4 T4 Учење Треска US$ 440.00 /многу
50 групи / многу
DC3-5 V RF Безжичните Радио Далечински Управувач Switch Универзален Далечински Управувач Осветлување Долги 315/433 Еден Toggle Latched US$ 15.00 /set
RF Далечински Управувач Switch Систем Мини Мал Волумен DC3-5 V Приемник Долга Низа Далеку Растојание Предавателот 300-3000m 315/433 MHZ US$ 15.00 /set
DC3.7 V 3-5 V Далечински Управувач Префрлање на Системот на Радио, Мини Ресивер Мала Јачина на звук на Далечинскиот Систем НА Б ИСКЛУЧУВАЊЕ 2 A Еден Toggle Latched US$ 14.50 /set
Микро Мини-големина Безжичниот Далечински Управувач Switch DC3 V 3.7 V 4 V 4.5 V 5 V Безконтактни Систем за Контрола без бучава Учење Еден Т US$ 12.30 /set

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Далечински Растојание:
20-200m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1

Најдобри понуди