• Обновено
660VAC Завртка Терминали 4 Позиција 4NO Еден Џојстик Префрлате

660VAC Завртка Терминали 4 Позиција 4NO Еден Џојстик Префрлате

Rating 
DEN 816.00

Залиха
Во магацинот.

Име на производ Џојстик Switch Контакт 4 НЕ Max 600 V AC Планината Дупка Кол 5.1 cm / 2" Лост Должина 7.1 cm / 2.8" Вкупната Големина (Прибл.)
5.1 x 5.1 14.5 x cm / 2" x 2" x 5.7" (L*W*H) Материјал Гума, Пластика, Електрични Делови

Основни карактеристики

Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Тип На Објект:
Прекинувачи
Пакет Големина(L*W*H):
14.5 x 5.2 5.2 х

Најдобри понуди