• Обновено
ELEWIND 316L не ' Рѓосувачки челик piezo прекинувач (22mm,PS223P10YSS1,Rohs,CE)

ELEWIND 316L не ' Рѓосувачки челик piezo прекинувач (22mm,PS223P10YSS1,Rohs,CE)

Rating 
DEN 432.00

Залиха
Во магацинот.


Функција : Кога ќе им помогнам на тоа, таа има краток пулсот контакт за 300m S и ќе исклучува наскоро, без разлика колку долго ќе им помогнам на тоа!
ELEWIND 316 L не ' Рѓосувачки челик piezo прекинувач (22mm,PS223 P10 YSS1,Rohs,CE)
Дел број : PS223 P10 YSS1
Инсталирајте дијаметар : 22mm дупка со дијаметар
Номинална струја : 200m A
Номинална напон : 24 VAC/DC
Кора Материјал : Нерѓосувачки челик
Кора боја : Нерѓосувачки челик
Функција : Еден НЕ
IP отценети : IP68
Живот : 5 Милиони Евра
Стандард : Rohs, CE
Работата сила : 2 до 6 (N)
Операција температура : - 40 до +75 степен
Жица конекција :
Мулти-жица води дел 0.22mm2 должина 300мм,искривени од страна на пар.
За повеќе квантитет,pls контактирајте со нас за ДОБРА ЦЕНА!!
Ние може да се направи под посебни барања(Тоа ќе се земе дополнителна наплата, pls контактирајте со нас прво, пред да ред) :
1. Ласерско гравирање за различни симбол или Осветлени симбол.
2. Различни метално тело боја може да се направи како Црвена , Зелена , Жолта ,Сина, Бела , Портокалова , Golded .
3.Специјален дизајн за голем дијаметар на 35mm) или small (мал дијаметар до 8mm.
4. Ние прифаќаме различни плаќање начин, како paypal,Т Т,Зачувам и така натаму.
5. Други посебни pls контакт со мене, ОЕМ или ODM за вас!!!!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,CE,CCC
тековната:
200mA
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1year
Карактеристики:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ELEWIND
Број На Модел На:
PS223P10YSS1

Најдобри понуди