• Обновено
ТМ-XE-3 Литургија Термостат на Температура Контролер Н О 125C AC 100-240V 13A

ТМ-XE-3 Литургија Термостат на Температура Контролер Н О 125C AC 100-240V 13A

Rating 
DEN 169.92

Залиха
Во магацинот.

Име На Производ Литургија Термостат Модел Бр. ТМ-XE-3 Контакт NO(Нормално Отворен) Номинална Напон и Струја AC 100-240 V, 13 A Operating Temperature 125°C

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите

Најдобри понуди