• Обновено
10pcs Високо-Квалитетни LXW5-11G1 Микро Прекинувач Ролери Лост Рака Нормално Отворен Тесна Граница Вклучите Z-15GW2-B TM-1703

10pcs Високо-Квалитетни LXW5-11G1 Микро Прекинувач Ролери Лост Рака Нормално Отворен Тесна Граница Вклучите Z-15GW2-B TM-1703

Rating 
DEN 642.00
DEN 782.40
-18 %

Залиха
Во магацинот.


Висок-Квалитет Микро Ролери Лост Рака Нормално Отворен Тесна Граница Вклучите Z-15 GW2-Б LXW5-11 G1
Пакет содржи : 10 PCS

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
ZhaoNuoTe
Гаранција:
Микро Прекинувач LXW5-11G1
Број На Модел На:
Граница Вклучите Z-15GW2-Б LXW5-11G1
Карактеристики:
Отворете Тесна Граница Вклучите
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
сертификација:
CCC

Најдобри понуди