• Обновено
85 целзиусови степени AC 250V 20A Пластични Термостат Switch KSD302X

85 целзиусови степени AC 250V 20A Пластични Термостат Switch KSD302X

Rating 
DEN 203.04

Залиха
Во магацинот.

Име На Производ Термостат Модел.Не KSD302 X Акција Тип (NC)Нормално Блиску Акција Температура 85 C Pin Дупка со Дијаметар 1.86 mm / 0.073" Pin Растојание 15mm / 0.59" Напон AC 20 A 250 V Големина на(Секој) 3.2 x 1.9 x 2.1 cm/1.26" x 0.75" x 0.83" (L*W* H) Материјал Метални, Пластични Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите

Најдобри понуди