• Обновено
AC 250V 20A NC 95C Контрола на Температурата се Префрлите Bimetal Термостат

AC 250V 20A NC 95C Контрола на Температурата се Префрлите Bimetal Термостат

Rating 
DEN 214.08

Залиха
Во магацинот.

Име На Производ Термостат Модел.Не KSD302 X Акција Тип NC Акција Температура 95 C Напон AC250 V20 A Големина на(Секој) 3.8 x 2.8 x 2.1 cm/1.5" x 1.1" x 0.83" (L*W* H) Материјал Метални, Пластични Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите

Најдобри понуди