• Обновено
5Pcs KCD1-105 2Pin SPST НЕ/OFF Рокер Прекинувач AC 250V/6A 125V/10A

5Pcs KCD1-105 2Pin SPST НЕ/OFF Рокер Прекинувач AC 250V/6A 125V/10A

Rating 
DEN 76.80

Залиха
Во магацинот.

Име на производ : Рокер Прекинувач; Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични, Метални Нето Тежина : 24g; Пакет Содржина : 5 x Рокер Прекинувач; Бренд : Асиси Модел : KCD1-105; Главна Боја : Црвена, Црна Напон / Тековни : AC 250 V/6 A 125 V/10 A; Тип : 2 Pin (SPST) Планината Дупка : 20mm / 0.8"; Висина : 20mm / 0.8" KCD1-105 2 Pin SPST НЕ/OFF Круг Рокер Прекинувач AC 250 V/6 A 125 V/10 A

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал:
Пластични
Гаранција:
1
тековната:
10A
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Карактеристики:
A
Број На Модел На:
KCD1-105
сертификација:
CCC

Најдобри понуди