• Обновено
1pcs пакување на производителот кол.16/22mm сребрена боја 3position копчето за вклучување 2NO+2NC копче електрични switch 5A 250V

1pcs пакување на производителот кол.16/22mm сребрена боја 3position копчето за вклучување 2NO+2NC копче електрични switch 5A 250V

Rating 
DEN 264.00

Залиха
Во магацинот.


кога ќе го поставите цел,ве молиме оставете порака за операцијата u сакате. ако нема порака, ќе испрати u само за заклучување .ви благодариме!
1. Инсталација diemeter : 16mm/22mm (22mm ultrathin)
2. контакт : sillver со goldplating.
3. клучна работа : 3positions : еден / на-оф
ресетирање на левата и заклучување на правото
заклучување на левата и ресетирање на правото;
4.контакт структура : 2 NO+2 NC (DPST,8pins)
5.глава боја : црна
6.глава облик : круг, квадрат
7. заштита класа : IP40
8. прстен боја : сребрена
9.контакт тип : pcb терминали
на овој линк е само за 3position копчето за вклучување со 2 NO+2 NC.ако у сакате повеќе
контакти,како 3 NO+3 NC.pls кликнете на следната слика линк.ви благодариме.

Основни карактеристики

боја:
тркалезна глава ресетирање, круг главата заклучување, плоштад главата ресетирање, плоштад главата кодот
Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
3position копчето за вклучување
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
NO
Број На Модел На:
HBC16/22-E1K2-S
сертификација:
CE

Најдобри понуди