• Обновено
1pcs HABOO B16 серија 2position селектор switch 1NO+1NC on-off /еден

1pcs HABOO B16 серија 2position селектор switch 1NO+1NC on-off /еден

Rating 
DEN 216.00

Залиха
Во магацинот.


1. Инсталација diemeter : 16mm/22mm (22mm ultrathin)
2. контакт : sillver со goldplating.
3. селектор работата : 2 позиција : еден / на-оф
4.контакт структура : еден-фрли (1 NO+1 NC)
5. глава боја : црна
6. глава облик : круг, квадрат
7. заштита ниво : IP40
8. прстен боја : сребрена
9.контакт тип : pcb терминали
на овој линк е само за 2postion селектор прекинувач со 1 NO+1 NC. ако у сакате да ја купите
повеќе контакти како што се : 2 NO+2 NC/3 NO+3 NC. pls кликнете на следниве слики. ви благодариме.

Основни карактеристики

боја:
тркалезна глава ресетирање, круг главата заклучување, плоштад главата ресетирање, плоштад главата кодот
Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
2position selecto префрлате
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
NO
Број На Модел На:
HBC16/22-B1K1-S
сертификација:
CE

Најдобри понуди