• Обновено
AC 250V 6A Нормално Отворен Авто-заклучување DPST Змеј Електрични Предизвика Вежба Префрлате

AC 250V 6A Нормално Отворен Авто-заклучување DPST Змеј Електрични Предизвика Вежба Префрлате

Rating 
DEN 220.32

Залиха
Во магацинот.

Име На Производ Предизвика Switch Модел Бр. FA2-6/2 W Одговара за Змеј Електрични Вежба Контакт Тип DPST Акција Тип на Авто-заклучување Оценка AC 250 V 6 A 5 E4 Големина 4.8 x 4 x 1.8 cm/ 1.9" x 1.6" x 0.7" (L*W*T) Материјал Пластика, Matel Боја Црна

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ВРАТОВРСКА YI

Најдобри понуди