• Обновено
Бесплатен Превозот! Топ Собрани LM317 337 двојна моќ прилагодливи напојување одбор

Бесплатен Превозот! Топ Собрани LM317 337 двојна моќ прилагодливи напојување одбор

Rating 
DEN 384.00

Залиха
Во магацинот.

Бесплатен Превозот! Топ Собрани LM317 337 двојна моќ прилагодливи напојување одбор Спецификација :
Влезен напон : AC 18 V или помалку, филтерот capacitor можат да внесуваат поголема. Излезен напон : Min околу +/-DC 1.3 V MAX излезен напон : филтерот capacitor max напон - -2.5 V Одбор големина е за : должина 74mm ширина 52mm висина 39mm Што се вклучени Собрани LM317 337 двојна моќ прилагодливи напојување одбор X1

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Излезна Струја:
-
Излезниот Напон:
-
Фрекфенција:
-
Број На Модел На:
-
Излез Тип На:
-
Излезна Моќност:
-
Влезен Напон:
-
Модел:
LM317

Најдобри понуди