• Обновено
Браник Усни Усните За BMW Z8 E52 1999~2003 / Top Gear Продавница Спојлер За Автомобил Подесување / TOPGEAR Препорачуваме Тело за Полнење + Лента

Браник Усни Усните За BMW Z8 E52 1999~2003 / Top Gear Продавница Спојлер За Автомобил Подесување / TOPGEAR Препорачуваме Тело за Полнење + Лента

Rating 
DEN 1719.00
DEN 1869.12
-8 %

Залиха
Во магацинот.

ЗАБЕЛЕШКА:Најниска цена, нова продавница промоции!!! Ве молиме да ни даде поддршка Проверете го мојот !Бидете сигурни да ме додадете на вашите омилени листа! Погоден за сите модели користат. Купување совети : Пред усна на доволен страна здолништа секој еден, една, четири зад возило потреби. Може да биде произволно намалување, целосно на моето DIY, целата 3 M лепило налепници, не му наштети на боја; ефектот е очигледно подобрување на квалитетот, убава и практична, ефективна судир нула. детали за производот : 1 : PCV шок пена материјал обработка, лесна и мека! Лесен и ниска густина структура судир деформација 2 : 30% се водат на корозија и високи еластична одговор, целосно во согласност со секој radian и мазни линии, но не е потребно дупчење завртки 3 : отпорност на температура, p H, детергенти, корозија, не стареење бела боја или нарушување, времето се одржи убава форма 4 : По инсталацијата, пред усна веднаш се намали 4-5cm, уникатен дизајн на приходи страна, визуелен ефект од 100% . 5 : без оглед модели, автомобили и други возила off-road suv може да се инсталира, на пазарот за 95% од моделите. 6 : По инсталацијата, целосно цемент по 24 часа, а потоа за перење или извршување на брзина. 7 : Оваа цена не вклучува никакви даноци на Стоки Информации Име : Автомобил предо/Странично Лента Усна Браник Deflector/Спојлер Материјал : EPDM Должина : 2.5 m Ширина : 65mm Тежина : 1 КГ Автомобил Модел : Тоа се однесува на сите автомобили Се Самурај Налепници Производ Слика Совет : Кога инсталирање на производот има проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме. Можете исто така да инсталирате целото тело опкружен. Драги ќе играат вашите креативни измена на тоа. Купување совети : Пред усна на доволен страна здолништа секој еден, една, четири зад возило потреби. Може да биде произволно намалување, целосно на моето DIY, целата 3 M лепило налепници, не му наштети на боја; ефектот е очигледно подобрување на квалитетот, убава и практична, ефективна судир нула. Посебна Напомена : Сите делови на светот постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека производот одговара на автомобили продажбата во Кина, но поголемиот дел од прибор погодни за други земји. Ќе мора подобро да се потврди ако тоа одговара на вашите автомобили според Сликите пред цел. Или можете да се поврзете со нас за да се потврди премногу. За Превозот : Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Ние обично брод од страна на Пост Регистрирани Воздух Mail, DHL, FEDEX, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачи.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
пред здолниште
Бренд Име:
NOVOVISU
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
6.5inch
Објектот Должина:
250inch
Модел Година:
До 2015
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Автомобил модел:
За BMW Z8
Материјал Тип:
EPOM
Објектот Ширина:
6inch
Тип На Објект:
пред здолниште
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
BMW

Најдобри понуди