• Обновено
Браник Усни Усните За Holden Barina TopGear Продавница Спојлер За Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење + Лента

Браник Усни Усните За Holden Barina TopGear Продавница Спојлер За Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење + Лента

Rating 
DEN 1719.00
DEN 1869.12
-8 %

Залиха
Во магацинот.


Стоки Информации
Име : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / Спојлер
Материјал : EPDM
Големина : 2.5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1 КГ
Одговара На :
Holden Barina (TK) 2002~2011
Holden Barina 2011~2015
Браник Усни Усните За Holden Barina / Top Gear Продавница Спојлер За Автомобил Подесување / TOPGEAR Препорачуваме Тело за Полнење + Лента
Добра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира .
Опис :
1. Совети : Запомнете да се исчисти браник пред да работи !
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
2. Crashproof Ефект
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
3. Сликарството (Сребро) ! Исто така, можете да инсталирате до задните !
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
4. Налепници
The Stig многу ми се допаѓа тоа . Што за вас ? Сите Top Gear Пријатели ! Даде Усна до вашиот Barina !
Посебни Информации :
Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но поголемиот дел од прибор погодни за други земји. Ќе мора подобро да се потврди ако тоа одговара на вашите автомобили според Сликите пред цел. Или можете да се поврзете со нас за да се потврди премногу.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
пред здолниште
Модел Година:
До 2015
Материјал Тип:
EPOM
Автомобил Производител:
Chevrolet,GMC
Објектот Висина:
6.5inch
Објектот Должина:
250inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Ширина:
6inch
Име На Модел:
BL-2015
Автомобил модел:
Barina
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Бренд Име:
NOVOVISU
Тип На Објект:
пред здолниште
is_customized:
Yes

Најдобри понуди