• Обновено
3x3m ВОДЕНА Завеса Светла Божиќ Самовила Светла Отворено Водоотпорен Криејтив Свадба Партија Украси Настан Партија Материјали

3x3m ВОДЕНА Завеса Светла Божиќ Самовила Светла Отворено Водоотпорен Криејтив Свадба Партија Украси Настан Партија Материјали

Rating 
DEN 1468.00
DEN 1631.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.


3x3m Завеса Криејтив Свадба Брак ноќта на Вештерките Роденден украси за Деца Настан Партија Материјали Божиќ Самовила Светла
Спецификации : Состојба : Новиот Тип : LED странични светла Mail Големината на Телото : 3(L)x3(H)m Power Кабел Должина : 1.5 м Светилки Количина : 300pieces Droop Количина : 12 Жица Боја : Јасно бели Жица со Дијаметар : 1.6 mm Светлина Материјал : ПП & TPR & CR-V челик Водоотпорен го Оценувате : IP55 Напојување : AC 110-120 V, 220-240 V Моќ Plug Модел : ЕУ,САД,АУ,велика БРИТАНИЈА Работа Живот : 60000 Часа светла Боја : RGB/Сино/Розова боја/Бела/Топло бела/Виолетова Светлина на Владата : во Комбинација, Во бранови, Секвенцијален,Slo Glo, си поигруваше/Flash,Бавно Исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен на Пакет Тежина : 0.45 kg
Карактеристики : светлина може лесно да се изгради фестивалот или партија се чувствувате желба. Совршен за да ги красат вашата куќа, соба, градината, и дрвото, итн. Идеален за Божиќ, свадба, церемонијата, како и други фестивали и настани. Заштеда на Енергија и пари и заштита на животната средина. Поставете го режимот што сакате со притискање на малото копче на кутијата за контрола. Соодветно место : Свадба позадина на изгледот, хотели, ресторани, трговски објекти, дома, windows, клубови, концерти, караоке, модни ревии, танц, фаза, и така аранжман на разни сајтови.
Пакет Содржина : 1 x Поставени LED String Светлина Поени да се Напомене :
Вистинска боја на овие светла може да се разликува малку од бојата дека на сликите се покаже.
Ќе се смета да прифати боја за разлика дали ќе се одржи редот.
Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 2 KG испратите HK пост, повеќе од 2 KG од UPS-от/DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред поставување на својата цел ако ви треба добра под итно. Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-30 работни дена за да се постигне Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.Пред да се врати на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова
Wattage:
110V, 220V
Употреба:
празник
Бренд Име:
YIMIA
сертификација:
УЛ,CE,RoHS,PSE,CCC
боја:
Розова,Зелена,Виолетова,Светло Жолта,Жолта,Мулти,Бела,Црвена,Сина
Број На Модел На:
3m Божиќ Светла
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
свадба декорација
Е dimmable:
Yes
Глава Број:
> 200
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Повод:
Спална соба
Должина:
300cm
База Тип:
Оптоварување
Празник Име:
Valentie Ден
Осветлување Растојание:
6-10m
Музика:
Никој
Тело Материјал:
PP & TPR & CR-V челик
Напон:
110V/220V
Тип На Батерија:
AC Приклучок
Ноќта на вештерките:
Yes
свадба декорација:
Yes
Божиќ:
Yes
Декорација На Ноќта На Вештерките:
Yes
Божиќ декорација:
Yes
Свадба:
Yes
партија декорација:
Yes
Navidad:
Yes
божиќ светла:
Yes
Новогодишни Декорации За Домот:
Yes

Најдобри понуди